Mocne wahania na akcjach PlayWay

Kolejna spółka z branży gier, która zasługuje na wyróżnienie to PlayWay. Jej akcje również są w trakcie mocnego trendu wzrostowego. Wszystko odbywa się na dużym obrocie.

Wykres akcji PlayWay - skala godzinna
PlayWay 21052018 wykres godzinny

Inwestorzy zadają sobie pytanie jak długo to potrwa. Zwłaszcza, że ostatnio mieliśmy białą długą świecę, przy której następnego dnia została wyrysowana długa czarna świeca, trochę przypominająca objęcie bessy.

Teraz notowania PlayWay poruszają się w szerokim obrębie wskazanego układu świecowego. Wykres tworzy czarne świece, co jednak nie przeszkodziło dzisiaj spółce rosnąć nawet ponad 10 % wskutek wysokiego otwarcia dnia.  Akcje PlayWay wybiły się z kanału wzrostowego o szerokości około 30 złotych na poziomie 134 zł za akcję.

Wykres akcji PlayWay - skala dzienna
PlayWay 21052018 wykres dzienny

Niestety cały zasięg wybicia został natychmiast zrealizowany. Obecnie obserwujemy korektę. Wsparciem dla akcji są poziom 137 zł oraz luka hossy w przedziale 128 – 134. Ich przełamanie będzie oznaczało powrót do opuszczonego górą kanału. Da to szansę niedźwiedziom na skierowanie cen w kierunku 100 złotych za walor. Byki na razie trzymają się dzielnie. Możliwe, że podejmą jeszcze jedną próbę osiągnięcia wyższego szczytu. Aby to osiągnąć powinni utrzymać notowania powyżej 146 zł. Analiza techniczna PlayWay wskazuje kilka możliwych scenariuszy rozwoju wypadków. Z tego względu, nawet chwilowy spadek poniżej 137 złotych jeszcze nie przekreśli szans kupujących, dopóki nie zostanie domknięta luka hossy.

Facebook Comments